Wyraź opinię

  Grzyby uprawne

  W szerokiej ofercie Danex, przygotowanej w zgodzie z naturą, prezentujemy najwyższej jakości produkty mrożone, marynowane, w zalewie i w oleju. W odpowiedzi na potrzeby współczesnych klientów zadbaliśmy o bogatą ofertę grzybów uprawnych, dostępnych w różnych wariantach. Specjalizujemy się w przetwórstwie runa leśnego, zapewniając perfekcyjną jakość oraz bezpieczeństwo naszych produktów. Grzyby uprawne doskonale sprawdzą się w przygotowywaniu wyjątkowych, smacznych potraw, będąc gwarancją najlepszej klasy użytych produktów spożywczych.

  Najwyższa jakość grzybów uprawnych w wielu wariantach

   

  Jesteśmy producentem grzybów uprawnych pakowanych zarówno w słoiki, beczki, jak i puszki czy poduszki w różnych rozmiarach. W ofercie udostępniamy m.in. pieczarki w czterech wariantach, ale również mrożone boczniaki czy też twardniki japońskie. Grzyby uprawne przetwarzamy zarówno w całości, jak i w formie mniejszych plastrów. W wersji mrożonej, w zalewie oraz oleju występuje także łuskowiak nameko. Polecamy również grzyby mun, pakowane w kartony, pojemniki z tworzywa bądź poduszkę.

  Wszystkie znajdujące się w tej ofercie grzyby uprawne wyróżnia najwyższa jakość, bazująca na połączeniu cennego doświadczenia, przez lata zdobywanej wiedzy oraz naturalnej, ale zaawansowanej technologicznie produkcji. Ofertę dostosowaliśmy zarówno pod potrzeby klientów indywidualnych, jak i firmowych, docierając na rynek światowy, m.in. do wszystkich krajów Europy.

  Jako profesjonalny producent grzybów uprawnych zachęcamy też nowych partnerów handlowych do współpracy. W Danex pielęgnujemy tradycję oraz działamy w zgodzie z naturą.

  Rosko ul. Dworcowa 34,
  64-730 Wieleń

  Zobacz na mapie

  telefon: 67 256 38 85
  telefon: 67 256 38 86

  e-mail: danex@danex.pl