Wyraź opinię

  Grzyby uprawne

  W szerokiej ofercie Danex, przygotowanej w zgodzie z naturą, prezentujemy najwyższej jakości produkty mrożone, marynowane, w zalewie i w oleju. W odpowiedzi na potrzeby współczesnych klientów zadbaliśmy o bogatą ofertę grzybów uprawnych, dostępnych w różnych wariantach. Specjalizujemy się w przetwórstwie runa leśnego, zapewniając perfekcyjną jakość oraz bezpieczeństwo naszych produktów. Grzyby uprawne doskonale sprawdzą się w przygotowywaniu wyjątkowych, smacznych potraw, będąc gwarancją najlepszej klasy użytych produktów spożywczych.

  Najwyższa jakość grzybów uprawnych w wielu wariantach

  Jesteśmy producentem grzybów uprawnych pakowanych zarówno w słoiki, beczki, jak i puszki czy poduszki w różnych rozmiarach. W ofercie udostępniamy m.in. pieczarki w czterech wariantach, ale również mrożone boczniaki czy też twardniki japońskie. Grzyby uprawne przetwarzamy zarówno w całości, jak i w formie mniejszych plastrów. W wersji mrożonej, w zalewie oraz oleju występuje także łuskowiak nameko. Polecamy również grzyby mun, pakowane w kartony, pojemniki z tworzywa bądź poduszkę.

  Wszystkie znajdujące się w tej ofercie grzyby uprawne wyróżnia najwyższa jakość, bazująca na połączeniu cennego doświadczenia, przez lata zdobywanej wiedzy oraz naturalnej, ale zaawansowanej technologicznie produkcji. Ofertę dostosowaliśmy zarówno pod potrzeby klientów indywidualnych, jak i firmowych, docierając na rynek światowy, m.in. do wszystkich krajów Europy.

  Jako profesjonalny producent grzybów uprawnych zachęcamy też nowych partnerów handlowych do współpracy. W Danex pielęgnujemy tradycję oraz działamy w zgodzie z naturą.

  Pamiętaj, że grzyby mrożone czy też przygotowane w zalewie lub w oleju nie tracą swoich właściwości odżywczych, smaku i aromatu. Grzyby uprawne są istotnym źródłem wielu witamin, szczególnie tych z grupy B, a także witaminy A. Co więcej, zawierają w sobie takie cenne składniki, jak potas, fosfor i magnez. Włączenie ich do niektórych dań nie tylko więc sprawi, że staną się one o wiele smaczniejsze i aromatyczne, lecz także będą uzupełniały codzienną dietę o potrzebne związki. Nie wiesz, czym uzupełnić sos, farsz na pierogi, bigos lub zapiekankę? Szukasz niebagatelnego dodatku do obiadu? Wybierz nasze grzyby uprawne. Niezależnie od tego, jaką wersję wybierzesz, będziesz miał pewność, że kupujesz produkty z najwyższej półki.

  Grzyby uprawne – sam smak

  Gwarancja jakości to gwarancja dobrego smaku. Aby zakosztować prawdziwych doznań płynących z grzybów, nie musisz stawiać na te leśne. Grzyby uprawne sprawdzą się jako dodatek do dań. Można je również marynować. Pełne wartości odżywczych, aromatu i smaku grzyby uprawne to przede wszystkim wysokie walory kulinarne, ale również bezpieczeństwo spożycia. Wśród starannie wyselekcjonowanych grzybów uprawnych nie znajdziesz odmian trujących – każdy będzie nadawał się do spożycia. Naturalne warunki, w jakich dojrzewają, w połączeniu ze staranną opieką specjalistów gwarantują ich wspaniały aromat. Piękne kapelusze wybranych grzybów uprawnych staną się ozdobą każdej potrawy, jednocześnie stanowiąc prawdziwą gratkę dla podniebienia. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

  Rosko ul. Dworcowa 34,
  64-730 Wieleń

  Zobacz na mapie

  telefon: 67 256 38 85
  telefon: 67 256 38 86

  e-mail: danex@danex.pl