top flash

Historia firmy

Założenie pierwszej działalności zajmującej się pozyskiwaniem
i dystrybucją świeżych produktów leśnych...

czytaj więcej

W harmonii z naturą

Potwierdzona wieloma certyfikatami wysoka jakość produktów leśnych …

czytaj więcej

Co robimy

              Naszą specjalnością są grzyby uprawne i leśne oraz owoce miękkie. Dlatego też nasza aktywność zakupowa rozpoczyna się już na początku okresu owocowania roślin i grzybów: w czerwcu. Posiadamy obecnie najbardziej na świecie rozwinięty system bezpośredniego pozyskiwania runa leśnego (LCOP), przez który to nasz surowiec trafia prosto z lasu do naszych zakładów. W przypadku surowca uprawnego, współpracujemy z audytowanymi plantatorami i hodowcami grzybów oraz owoców.

 

 

Surowiec trafia poprzez własną sieć transportu do naszych fabryk, gdzie jest przetwarzany zgodnie z wymaganiami klientów.

 

 

 

                W swojej ofercie posiadamy zarówno produkty świeże, mrożone, sterylizowane/pasteryzowane, solone jak i suszone. Naszą domeną jest głębokie mrożenie produktów. W celu zapewnienia pełnej płynności w pozyskiwaniu surowców oraz dostarczania produktów do klientów posiadamy rozbudowany system transportu.

               

                Poza dostarczaniem produktów stałym partnerom handlowym świadczymy dodatkowe usługi takie jak: pakowanie, private labeling, składowanie, dostawy just-in-time, porady jakościowe dotyczące m.in. produktu.

               

                Jesteśmy otwarci na pionierskie wyzwania. W tym celu stworzyliśmy też zespół odpowiadający za badania i rozwój. Pozwala nam to na przyjmowanie unikatowych i nowatorskich rozwiązań w każdym aspekcie działalności.

 

                Stale dążymy do tego, by być najlepszym przedsiębiorcą w tej branży. Świadczą o tym kolejne wyniki audytów zewnętrznych w naszej firmie. W audycie recertyfikacyjnym z marca 2011 roku, organizowanym przez prestiżową fundację Det Norske Veritas, osiągnęliśmy wynik 96,4% - jeden z najlepszych w historii całej branży chłodniczej. Dokładamy starań, aby w kolejnym audycie osiągnąć wynik najlepszy.

 

                Jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby naszych klientów z całej branży spożywczej. Nasze produkty dostarczamy do zakładów przemysłu spożywczego, hurtowni, odbiorców sektora HoReCa i odbiorców detalicznych.

Galeria zdjęć

Zaklad główny Zaklad główny Zaklad główny Zaklad główny Zaklad główny Zaklad główny Zaklad główny Zaklad główny Zaklad główny Zaklad główny Zaklad główny Zaklad główny Zaklad główny