top flash

Historia firmy

Założenie pierwszej działalności zajmującej się pozyskiwaniem
i dystrybucją świeżych produktów leśnych...

czytaj więcej

W harmonii z naturą

Potwierdzona wieloma certyfikatami wysoka jakość produktów leśnych …

Praca dla kierowcy C / CE

12.05.2016 - 13:20

Obowiązki kierowcy:

- transport zleconych ładunków po kraju oraz za granicą ( głównie Niemcy, Francja, Benelux, Hiszpania, Włochy, Rumunia) ,

- odpowiedzialność za powierzony towar,

- dbanie o pojazd, wyposażenie oraz jego stan techniczny,

- właściwe prowadzenie dokumentacji transportowej,

- realizowanie zadań powierzonych przez spedytora.

Wymagamy:

- prawo jazdy kategorii C / CE,

- kurs na przewóz rzeczy,

- karta kierowcy,

- aktualne badania psychologiczne,

- mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,

- doświadczenie w branży transportowej będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji w branży,

- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia oraz zaangażowania w pracę,

- nową flotę pojazdów,

- jazdę w pojedynczej obsadzie dla doświadczonych kierowców,

- jazdę w podwójnej obsadzie dla młodych kierowców nabierających doświadczenia

- możliwość podnoszenia kwalifikacji.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja@danex.pl.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922)”