top flash

Historia firmy

Założenie pierwszej działalności zajmującej się pozyskiwaniem
i dystrybucją świeżych produktów leśnych...

czytaj więcej

W harmonii z naturą

Potwierdzona wieloma certyfikatami wysoka jakość produktów leśnych …

Praca dla elektryka

01.03.2018 - 10:59
Obowiązki elektryka:
- Instalowanie, montowanie i naprawa urządzeń elektrycznych i elektromechanicznych,
- Montowanie układów zasilania, sterowania, regulacji i zabezpieczeń maszyn,
- Wykonywanie instalacji elektrycznych.

Wymagamy:
- Uprawnienia do 1kV
- Doświadczenie będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Szkolenia

Wszystkim kandydatom gwarantujemy całkowitą dyskrecję i informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
Osoby zaintersowane prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@danex.pl.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. imienia i nazwiska, adresu, identyfikatorów PESEL i NIP, informacji o przebiegu zatrudnia oraz pozostałych danych, które udostępnię składając ofertę podjęcia zatrudnienia), w procesie rekrutacyjnym prowadzonym przez Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe „DANEX” Sp. z o.o. Sp. K. Jednocześnie oświadczam, że zostałem poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych, możliwości ich zmiany, uzupełnienia i poprawiania oraz wycofania zgody na ich przetwarzanie w całości lub w części, w dowolnym czasie. Oświadczam również, że podanie tych danych było w pełni świadome i dobrowolne, a cel i zakres przetwarzania jest mi znany."